Wellness hotel Pod Kyčmolem nabízí ubytování v srdci Beskyd v moderních a nadstandardně vybavených převážně jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech s možností přistýlky.

Vybavení pokojů

Na všech pokojích jsou telefony, LCD televizory, hotelové minibary a trezory. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel. Náš hotel má rovněž co nabídnout handicapovaným hostům, pro které máme připraveny účelně přizpůsobené pokoje s veškerým vybavením . Stejně tak veškeré veřejné prostory hotelu jsou plně přizpůsobeny pro osoby s pohybovým omezením včetně hotelového wellness.

Hotelový pokoj – na přání lze přichystat následující:

  • Postýlka s matrací a ložním prádlem pro malé dítě – 300 Kč / noc
  • Doplňkové polštáře a deky pro děti
  • Přebalovací pult
  • Ohřívač láhví
  • Plastové nádobí a příbory pro děti
  • Bezpečnostní záslepky do elektrických zásuvek

Aktuální ceník naleznete zde.

Moderní jednolůžkový pokoj s luxusní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitními programy, hotelovým minibarem a trezorem. Samozřejmostí vybavení koupelny jsou župany, osušky a fén.

Moderní dvoulůžkový pokoj s luxusní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitními programy, hotelovým minibarem a trezorem. Samozřejmostí vybavení koupelny jsou župany, osušky a fén.

Moderní dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj s možností přistýlky, který je plně přizpůsoben pro osoby s pohybovým omezením. Pokoj je vybaven luxusní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitními programy, hotelovým minibarem a trezorem. Samozřejmostí vybavení koupelny jsou župany, osušky a fén.

Moderní dvoupokojový apartmán disponující jednou ložnicí se dvěma lůžky s možností přistýlky umístěné v místnosti mimo ložnici. Apartmán je plně vybaven koupelnou s vanou a sociálním zařízením, sedací soupravou, pracovním stolem, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitními programy, hotelovým minibarem a trezorem. Samozřejmostí vybavení koupelny jsou župany, osušky a fén.

Moderní dvoupokojový apartmán disponující jednou ložnicí se čtyřmi lůžky s možností přistýlky umístěné v místnosti mimo ložnici. Apartmán je plně vybaven koupelnou s vanou a sociálním zařízením, sedací soupravou, telefonem, připojením k internetu, LCD televizorem se satelitními programy, hotelovým minibarem a trezorem. Samozřejmostí vybavení koupelny jsou župany, osušky a fén.