Bavíte se rádi se svými přáteli nebo jen tak chcete aktivně strávit svůj volný čas při pobytu v našem hotelu? Pak neváhejte a navštivte hotelový bowling umístěný v prvním poschodí. Máme pro Vás připraveny dvě bowlingové dráhy s elektronickými stavěči a skoringovým systémem.

Provozní doba bowlingu:

pondělí - neděle 10:00 - 20:00

Po dohodě s hotelovým personálem lze i v jinou dobu.

 

Připravili jsme si pro Vás novinku. Billiard při bowlingu, kde můžete aktivně strávit volný čas se svými přáteli.

Provozní doba billiardu:

neděle - čtvrtek 9:00 - 22:00
pátek - sobota 9:00 - 24:00

Po dohodě s hotelovým personálem lze i v jinou dobu.

 

Úschovna a půjčovna kol a lyží

Nabízíme služby půjčovny a úschovny kol (v zimě lyží). Je možno také realizovat drobné opravy.

O dostupnosti konkrétního vybavení se informujte telefonicky.

Dále nabízíme k zapůjčení

 • Trekingové hole ''Nordic Walking''
 • Badminton
 • Elektrokola

Zapůjčení jízdních kol

  Vrátná kauce 1 hod.
Kolo 500 Kč 50 Kč

Zapůjčení elektrokol

  Vrátná kauce do 4 hod. do 8 hod.
Elektrokolo 500 Kč 400 Kč 600 Kč

 

Způsob zapůjčení jízdních kol:

 1. Ubytovaný host má možnost v místě ubytování seznámit se s řádem půjčovny, vybrat si vhodné kolo, seznámit se s cenou za půjčení a rozhodnout se pro délku výpůjčky.
 2. Kola je možné si zapůjčit v době od 7:00 – 19:00.
 3. Záloha je určena u každého kola a její hodnota je vyčíslena na 500 Kč. Je vratná a lze ji použít pouze v případě nevrácení jízdního kola, nebo poškození jízdního kola. Opravy způsobené běžným opotřebením se na zálohu nevztahují (proražený plášť, defekt na duši, utržená přehazovačka atd.). Platí se při převzetí kola a vrací se při vrácení a v případě poškození kola po jeho opravě, nebude-li na místě dohodnuta konkrétní částka.
 4. Výběr kola probíhá přímo v místě ubytování, na základě seznamu kol v půjčovně. Zároveň je možné konzultovat nabídku kol telefonicky (pro širokou veřejnost +420 558 341 622 Hotel Pod Kyčmolem nebo info@podkycmolem, pro ubytované recepce 100)
 5. K zapůjčení jízdního kola je nutné předložit: občanský průkaz či jiný průkaz totožnosti, pro cizince pas.

Vrácení jízdních kol

 1. Vrácení má probíhat předáním kola v místě výpůjčky (Recepce hotelu). Ta překontroluje stav kol a vrátí zálohu.
 2. V případě závady tento pracovník posoudí závadu tak, aby bylo možno určit výši opravy na místě, a v případě souhlasu obou stran tuto částku rovnou odečtou ze zálohy a vrátí pouze zbytek.
 3. Je-li škoda těžko posouditelná, nebo s výší nesouhlasí obě strany, vrací se záloha až po opravě a to dohodnutým způsobem. Avšak je třeba vše vyřídit do 14-ti dní od zjištění závady.

Zapůjčení trekingových holí

  1 den 2 den 3 den 4 den více
Trekingové hole (1 pár) 50 Kč 50 Kč 45 Kč 40 Kč 30 Kč

 

Elektrokola

Elektrokola, stejně jako horská kola, nám dodala firma 4ever, která je jednou z nejlepších na českém trhu jak s elektrokoly, tak i s horskými koly. 4EVER, jako jedna z mála firem, vyrábí kola na montážních stojanech. Naprostá většina konkurenčních výrob montuje kola na běžícím pásu. Důvodem stojanové montáže je především výrazně vyšší kvalita smontování a seřízení celého kola. Každému kusu je věnována zvláštní pozornost.

Technická data:

Elektrokolo 4EVER E-Sword 2 2015 patří mezi špičková elektrokola s hliníkovým rámem ze slitiny ALU 7005 TB. Přední odpružená vidlice ROCK SHOX REBA 15 100 RLO a brzdy AVID DB 3 zaručují výborné jízdní vlastnosti.

Elektrokolo 4EVER E-Sword 2 2015 je osazeno kvalitními komponenty značky SRAM. Pokud plánujete jezdit v náročnějších terénech i po asfaltových silnicích bez větší námahy, pak je toto kolo pro vás ideální volbou.

Horské kolo - 4EVER VIRUS SXC2 - další z řady celoodpružených horských kol na vynikajícím karbonovém rámu HIGH MODULUS, zdvihy 120 mm, výbava Shimano SLX/XT 2x10.  Vzduchová vidlice ROCK SHOX REBA, tlumič ROCK SHOX MNR vše s ovládáním z řidítek.