Srdečně Vás vítáme v pivnici Wellness hotelu Pod Kyčmolem, kde pro Vás naší sládci vaří pivo s příznačným názvem LOMŇAN

Otevírací doba pivnice:

Sobota - Neděle

10:00 - 17:00

Po dohodě lze i v jinou dobu.

 

SVĚTLÝ LEŽÁK 11°

0,5 l

39 Kč

0,3 l

24 Kč

Světlý ležák 11° představuje standardní variantu piva Lomňan . Nepasterizovaný, nefiltrovaný ležák plzeňského typu se v místním minipivovaru vyrábí dvourmutovou metodou z ječných sladů, chmele, kvasnic a místní beskydské vody. Je specifický svou plnou, lahodnou a lehce kvasničnou chutí.
Obsah alkoholu: 4,5 %.


POLOTMAVÝ LEŽÁK 13°

0,5 l

41 Kč

0,3 l

26 Kč

Polotmavý Lomňan 13° je – podobně jako jeho světlý protějšek – dalším plzeňským typem piva. Karamelový ječný slad, chmel, kvasnice a beskydská voda se v něm díky jednormutové dekokční metodě snoubí v nápoj plné, lahodné a lehce kvasničné chuti.
Obsah alkoholu: 5,3 %.


ČERVENÝ LEŽÁK 15° - sezónní speciál

0,5 l

42 Kč

0,3 l

26 Kč

Lomňan 15° jednou ze specialit, které si člověk může v hotelu Pod Kyčmolem vychutnat jen příležitostně. Nepasterizované, nefiltrované pivo amerického typu se zde vyrábí infuzní metodou ze směsi sladu, chmelu, kvasnic a beskydské vody z vlastního zdroje. Od světlého i tmavého ležáku jej kromě vyššího obsahu alkoholu odlišuje i specifická barva a mírně ovocná vůně, kterou by si n
Obsah alkoholu: 6,1 %.


PŠENIČNÝ LEŽÁK 11°- sezónní speciál

0,5 l

42 Kč

0,3 l

26 Kč

Jedenáctistupňový nepasterizovaný nefiltrovaný ležák plzeňského typu se vyrábí infuzní metodou z pšeničných sladů. Stejně jako ostatní typy piva Lomňan obsahuje kvalitní chmel, kvasnice a beskydskou vodu z místního zdroje, díky čemuž si jeho lehce kvasničná chuť co do plnosti a lahodnosti s ostatními typy piva Lomňan rozhodně v ničem nezadá.
Obsah alkoholu 4,4 %.