Lázně

Naše hotelové lázně Vám nabízejí dokonalou relaxaci v atmosféře příjemné hudby a podmanivé vůně ve světlech hořících svíček. Na výběr máme různé druhy koupelí, je pouze na Vás, kterou si zvolíte. Dopřát si můžete kouzelné bylinky, unikátní mořské soli nebo jedinečnou sladovou koupel. Bylinná lázeň kompletně zregeneruje Vaše tělo i mysl. Pokud chcete navštívit lázně v Beskydech, využijte našich služeb a rozhodně nebudete zklamáni.

Provozní doba lázní:

pondělí – čtvrtek

09:00 – 20:00

pátek – neděle

09:00 – 20:00

Je nutné se předem objednat.

 

Ceník lázní

Bylinkové koupele

Přírodní koupele ze směsi bylin jsou určeny na povzbuzení organismu, odstranění únavy, na uvolnění ztuhlého svalstva a v neposlední řadě na odstranění stresu. Taktéž jsou vhodné pro řešení kožních problémů. Bylinná lázeň je zárukou kompletní regenerace celého těla.

Relaxační koupel - působí příznivě na odstranění stresu, duševního napětí a blahodárně působí na nervovou soustavu.

(levandule, meduňka, heřmánek, měsíček)

800 Kč

Koupel s hojivými účinky - koupel má protizánětlivé účinky, regeneruje a zjemňuje. Zanechává Vaši pokožku příjemně hebkou.

(třezalka, meduňka, levandule)

800 Kč

Regenerační koupel - koupel uvolňující svalové napětí a regenerující celé Vaše tělo. Je vhodná pro dočerpání energie a harmonizaci těla.

(řebříček, měsíček, levandule)

800 Kč
Olejová pivní lázeň - zvláčňující lázeň z řady pivní kosmetiky, která působí blahodárně na Vaše tělo i mysl. 900 Kč

Solné koupele

Solné koupele Pro tyto koupele jsou používány unikátní přírodní koupelové soli s bylinami, esenciálními oleji a dalšími přírodními ingrediencemi. Lázeň působí blahodárně na celé tělo, ulevuje od bolesti svalů a kloubů, uvolňuje a uklidňuje. Posiluje pokožku a zanechává ji příjemně hebkou.

V nabídce jsou unikátní soli s doplňkem organických složek v mnoha liniích vůní.

Druhy soli: Kozí mléko, Mořské řasy, Pomeranč s chilli, Magnolia, Mrtvé moře

800 Kč
Sladová koupel 

Naše hotelové lázně v Beskydech Vám nabízejí dokonalou relaxaci v atmosféře příjemné hudby, podmanivé vůně a ve světlech hořících svíček.

Sladová koupel je obohacena o mnohé minerální látky jako je vápník a hořčík, antioxidanty v podobě polyfenolických sloučenin pocházejících ze sladu a chmele a v neposlední řadě i o bílkoviny, peptidy či aminokyseliny. Relaxační účinek koupele je zároveň umocněn jemným chmelovým aroma díky obsaženým chmelovým silicím.

Tato procedura je spojením sladové koupele v dřevěné kádi s bublinkovou masáží a relaxací na lůžku s ochutnávkou piva Lomňan 11° (litrový džbánek / káď).

900 Kč