Úschovna a půjčovna kol a lyží

Nabízíme služby půjčovny a úschovny kol (v zimě lyží). Je možno také realizovat drobné opravy.

O dostupnosti konkrétního vybavení se informujte telefonicky.

Dále nabízíme k zapůjčení

 • Trekingové hole ''Nordic Walking''
 • Badminton
 • Elektrokola

Zapůjčení jízdních kol

 Vrátná kauce1 hod.
Kolo 500 Kč 50 Kč

Zapůjčení elektrokol

 Vrátná kaucedo 4 hod.do 8 hod.
Elektrokolo 500 Kč 400 Kč 600 Kč

 

Způsob zapůjčení jízdních kol:

 1. Ubytovaný host má možnost v místě ubytování seznámit se s řádem půjčovny, vybrat si vhodné kolo, seznámit se s cenou za půjčení a rozhodnout se pro délku výpůjčky.
 2. Kola je možné si zapůjčit v době od 7:00 – 19:00.
 3. Záloha je určena u každého kola a její hodnota je vyčíslena na 500 Kč. Je vratná a lze ji použít pouze v případě nevrácení jízdního kola, nebo poškození jízdního kola. Opravy způsobené běžným opotřebením se na zálohu nevztahují (proražený plášť, defekt na duši, utržená přehazovačka atd.). Platí se při převzetí kola a vrací se při vrácení a v případě poškození kola po jeho opravě, nebude-li na místě dohodnuta konkrétní částka.
 4. Výběr kola probíhá přímo v místě ubytování, na základě seznamu kol v půjčovně. Zároveň je možné konzultovat nabídku kol telefonicky (pro širokou veřejnost +420 558 341 622 Hotel Pod Kyčmolem nebo info@podkycmolem, pro ubytované recepce 100)
 5. K zapůjčení jízdního kola je nutné předložit: občanský průkaz či jiný průkaz totožnosti, pro cizince pas.

Vrácení jízdních kol

 1. Vrácení má probíhat předáním kola v místě výpůjčky (Recepce hotelu). Ta překontroluje stav kol a vrátí zálohu.
 2. V případě závady tento pracovník posoudí závadu tak, aby bylo možno určit výši opravy na místě, a v případě souhlasu obou stran tuto částku rovnou odečtou ze zálohy a vrátí pouze zbytek.
 3. Je-li škoda těžko posouditelná, nebo s výší nesouhlasí obě strany, vrací se záloha až po opravě a to dohodnutým způsobem. Avšak je třeba vše vyřídit do 14-ti dní od zjištění závady.

Zapůjčení trekingových holí

 1 den2 den3 den4 denvíce
Trekingové hole (1 pár) 50 Kč 50 Kč 45 Kč 40 Kč 30 Kč

 

Elektrokola

Elektrokola, stejně jako horská kola, nám dodala firma 4ever, která je jednou z nejlepších na českém trhu jak s elektrokoly, tak i s horskými koly. 4EVER, jako jedna z mála firem, vyrábí kola na montážních stojanech. Naprostá většina konkurenčních výrob montuje kola na běžícím pásu. Důvodem stojanové montáže je především výrazně vyšší kvalita smontování a seřízení celého kola. Každému kusu je věnována zvláštní pozornost.

Technická data:

Elektrokolo 4EVER E-Sword 2 2015 patří mezi špičková elektrokola s hliníkovým rámem ze slitiny ALU 7005 TB. Přední odpružená vidlice ROCK SHOX REBA 15 100 RLO a brzdy AVID DB 3 zaručují výborné jízdní vlastnosti.

Elektrokolo 4EVER E-Sword 2 2015 je osazeno kvalitními komponenty značky SRAM. Pokud plánujete jezdit v náročnějších terénech i po asfaltových silnicích bez větší námahy, pak je toto kolo pro vás ideální volbou.

Horské kolo - 4EVER VIRUS SXC2 - další z řady celoodpružených horských kol na vynikajícím karbonovém rámu HIGH MODULUS, zdvihy 120 mm, výbava Shimano SLX/XT 2x10.  Vzduchová vidlice ROCK SHOX REBA, tlumič ROCK SHOX MNR vše s ovládáním z řidítek.