Reference

Napsali o nás

» Veřejná recenze ubytovaného hosta

» Hotel Pod Kyčmolem nabízí vlastní pivo, wellnes studio i krásné lesy v okolí

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

Názory ubytovaných:


 

Nazdar sláva výletu, (ne)zmokli jsme už jsme tu…..

Přesně tak si naši nejmenší zpívali do kroku, když jsme se 3.6.2013 vydali se školkou na náš školní výlet. No, počasí, to si člověk nevybere, ale jak se správně říká, není špatné počasí, ale špatné oblečení a my jsme se tímto heslem taky v tento den řídili.

Od Hotelu pod Akáty jsme jeli autobusem na zastávku Koupaliště v Horní Lomné, poté pak pěšky na  hotel Pod Kyčmolem.

Mysleli jsme si, že tato cesta bude dětem trvat déle, ale ty naše šikulky to zvládly za 35min, což si myslíme, že vzhledem k počasí a pláštěnkovému oblečení to měli v rekordním čase. Určitě je táhlo těšení a my víme, že se měli na co těšit.

Na recepci nás přivítal velmi milý personál a tak to bylo během celého pobytu v tomto krásném hotelu.

A co jsme tam vlastně dělali? Čekala nás prohlídka hotelu včetně wellnes, podrobná prohlídka kuchyně i s šéfkuchařem, což se dětem velmi líbilo, posezení u čajíku, svačinky, zdobení vlastních kuchařských čepic, oběd a nakonec to největší překvapení. Zdobení upečených báboviček s šéfkuchařem, který měl tu správnou čepici a spoustu zajímavých otázek k dětem, jako např.: „Který tatínek doma vaří?, Kdo by chtěl být kuchařem?“ a spousta dalších, které rozesmály nejenom děti, ale i ostatní dospěláky.

Připravený oběd dětem i dospělým moc chutnal, bábovičky se určitě povedly všem dětem, však to mohli rodiče doma posoudit a my můžeme vše celkově hodnotit na 1.

Při zpáteční cestě jsme si ještě zahráli spoustu her, písní a také děti hledaly poklad, který našli u nového domečku našeho kamaráda Lukáška Sikory.  

Moc děkujeme za přípravu celému personálu hotelu, profesionální přístup k našim nejmenším a také našemu sdružení rodičů, kteří na tento výlet přispěli našim dětem nemalou částkou.

Konec školního roku se kvapem blíží, a tak přejeme všem krásné a slunečné dny a dětem plno takových zdařilých výletů se svými rodiči a kamarády.

učitelky MŠ Dolní Lomná

 

 

Hezký den,

chtěli bychom vám s přítelkyní moc poděkovat za pobyt ve vašem krásném wellness hotelu (6.5. - 8.5.2013).

Wellness hotel je velice pěkný, nový. Pokoje jsou prostorné, krásné, luxusně vybavené vkusným nábytkem, postel, matrace a povlečení velice kvalitní, příjemné. Koupelna je též velice pěkná a dá se říci i docela rozměrná.

Velice mile nás překvapil saunový svět, bazén, Kneippův chodník i vířivka – vše bylo neomezené a vždy čisté. Pokaždé jsme dostali čistý ručník nebo i prostěradlo. Na recepci byla vždy příjemná usměvavá recepční, která nám ve všem vyšla vstříc a poradila, když jsme něco potřebovali.

Snídaně byly bohaté, výběr dostačující a vše bylo velice chutné. Večeře i obědy na tom byly stejně. Vynikající až "smrtelné" porce všeho :). V našem balíčku jsme měli na výběr i víno, což také bylo velice kvalitní a chutné a velký výběr.

Personál velice ochotný, usměvavý – prostě radost trávit tam volný čas. Ještě jednou vám všem velice děkujeme a určitě se zase vrátíme. Ať se vám daří…


Roman Slánička a Eva Staňová

 

Dobrý den,

s kamarádkami jsme trávily víkend v hotelu Pod Kyčmolem. Musím říct, že jsme byly velmi spokojené a moc se nám tam líbilo.

Já bych ještě touto cestou chtěla pochválit nejen personál, který byl milý a vstřícný, ale také Vašeho skvělého kuchaře. Vařil výborně a velmi nápaditě. Překvapila mne skladba večeře, kde bylo vždy jedno vegetariánské jídlo.

Navíc vegetariánská jídla byla velmi chutná a opravdu "jiná"(ne  smažený sýr, smažené žampiony, smažený květák, ale místo toho těstoviny se špenátem, chutné předkrmy... prostě je vidět, že kuchař či kuchařka mají přehled).

Rovněž snídaně byly velmi bohaté, pestré s obměnami (překvapil mne zeleninový salát, který jsem si mohla namíchat sama).

Jinak černé
pivo výtečné, nabídka vín od pana Michlovského svědčí  opět o tom, že své služby vnímáte vážně a s rozhledem.

Také wellness nabídka je široká a příjemná. A kromě toho všeho hotel leží přímo v turistické oblasti, což jako nadšený turista, lyžař a běžkař velmi oceňuji.

Takže domů jsem se vrátila nadšená.

Přeji další spokojené klienty!

S pozdravem

Vlasta Šulová


Pekný deň,

rád by som sa Vám za seba aj za svoju manželku poďakoval sa perfektný podyt, ktorý sme u Vás prežili minulý týždeň.

Možno poznáte pieseň od Katapultu "Stovky hotelú". Som novinár tie stovky hotelov som spoznal na všetkých kontinentoch. No azda ešte nikde som sa nestretol s takým milým a príjemným personálom, ako u Vás. To ostatné môže byť lepšie alebo horšie (myslím tým vybavenie, hoci u Vás je výborné), ale tá duša podniku, ten duch hotela - ten je u Vás výnimočný. Skladá sa so stoviek drobností a takmer rodinných úsmevov a ústretovostí. Zopakujem - servis vie byť stopercentný aj inde (o tých zamračených hoteloch čo stoja "na kočku" nehovorím). No tam z tých 100 %  ctite často len strohú remeselnú profesionalitu, odstup a niekedy dokonca strach (pred šéfom a pod). U Vás som to cítil inak - a·verím, že som sa nemýlil. Máte srdce. A rezervy? Ten jeden chýbajúci minišampónik v sprche počas jedného dňa? Nuž - ja som si šampón zabudol a manželka mala "na dne" - takže inak by tom si to nevšimol... To však pri tej presilovke pozitívnych dojmov nestálo za reč...

Za všetky pozitíva v prístupe len jedna epizóda. Išli sme na huby. Vravím si - čo s nimi budeme robiť, ak ich nájdeme? Máme pred sebou ešte dva dni - to sa nám pokazia, respektíve sa ešte neusušia - hoci sušiť, to by sme na hotelovej izbe ani nezačínali.... No išli sme. A ešte sme len vychádzali z hotela, už za nami volala recepčná: "A keby ste niečo našli,·kuchári·vám ich pripravia..." Bola tak milo samozrejmá, až· som bol zaskočený.·Poznám aj iné podniky, kde by som sa musel vnucovať a poklonkovať, alebo mávať bankovkami, či by sa personálu uráčilo... V každom prípade - v ten deň nenašli sme nič. Išli sme sa prejsť, ako inak, aj na druhý deň. Košík sme ani nebrali. No našli sme plnú šiltovku dobákov a vyzlečené tričko bolo do polovice plné masliakov. Ten neskorý obed, ktorý nám z týchto húb vyčarovali pani kuchárky! Klobúk dole! Aj za ten úsmev a ochotu.A k nemu v hoteli varené "domáce" pivo, respektíve dve aj tri - no radosť žiť! A eše nečo. Pani čašníčka manželke bez problémov načapovala a pite čistú vodu z vodovodu. Tá pramenistá chutná voda bola výborná a ona mala chuť práve na ňu. Pridala aj pár prúžkov citrónu. Grátis. Viete, ako sa na Vás pozrú pri takejto požiadavke v absolútnej väčšine iných barov?

Nuž - neviem, či by kuchári stíhali paripravovať takéto hody počas hubárskej sezóny a za plne obsadenej kapacity. Keď sa však dalo - boli ochotní. Ako ale hovorím, toto bola len epizóda z celkovej pohostinnosti a príjemných chvíľ, ktoré sme Pod Kyčmolem prežili.

Pekné dni

PhDr. Pavol Vitko, Bratislava, 16. 8. 2011


 

Pred:
Deti odišli na školský výlet a ja som dopredu plánovala víkendový wellness pobyt. Keďže sme nikdy  s manželom neboli na dovolenke bez detí, muselo to byť perfektné!  Každý deň som hodiny strávila na počítači a hľadala pre nás ten správny pobyt. Pobytov bolo v ponuke  veľa, ale ja som mala predstavu  jasnú. Náhodou mi kamarátka dala tip na váš hotel s odporúčaním: „ My sme tam boli trikrát a pôjdeme tam znova.“  Doma som utekala k počítaču, a čo som videla, bolo  presne to, čo som hľadala. Zavolala som a .....   na druhom konci hlas povedal: „ Je nám  líto, ale všechno máme obsazeno.“  Sklamanie bolo veľké! Opäť som sadla k počítaču a hľadala ďalej.  Bola nedeľa a my sme mali vycestovať už  v piatok. Všetky ďalšie pobyty a hotely som porovnávala s hotelom Pod Kyčmolem. Bola som smutná, pretože nič nespĺňalo 100% moje predstavy. Bol  utorok , práve som  išla z práce domov (stála som na križovatke), zazvonil mi mobil. Neznáme číslo.
„Prosím?!“
 „Pani Závodná? uvolnil se nám pokoj... .“   To bola najkrajšia veta  v utorok!


Po:
V hoteli Pod Kyčmolem sme strávili tri krásne dni. Bolo to presne podľa mojich predstáv. Všetko bolo perfektné!  Slovami  to neviem ani opísať. Celý personál bol skvelí. Od recepčných, kuchárov, obsluhy, alebo barmana v pivárni- oni boli takí úprimní, boli ako rodina.  Jedlo bolo skvelé - všetko , ešte aj ten kečup bol ako domáci . Ubytovanie dýchalo novotou a čistotou a ten božský kľud!
 Ticho.... len spev vtákov bol počuť.
Keď sme odchádzali, bolo mi do plaču. Za krásne prežitým víkendom, za personálom ....  .
Všetkým ľudom, ktorí sa o nás starali chcem poďakovať a odkázať: „To čo robíte, robíte s láskou a preto sa sem vrátime!“
Ďakujeme

Valika a Dušan   

 

embed video powered by Union Development