Hotelová pivnice - minipivovar v Lomné

pivnice* výborná kuchyně * příležitostné oslavy * konference * catering *

Srdečně Vás vítáme v pivnici Wellness hotelu Pod Kyčmolem. Ujišťujeme Vás, že vynaložíme veškeré úsilí, aby Vám čas strávený v naší restauraci nebo pivnici – kde si můžete pochutnat na vynikajícím pivu z našeho vlastního mini pivovár-ku – utkvěl v paměti a inspiroval Vás k další návštěvě. Přejeme Vám nezapomenutelné chuťové zážitky a příjemný pobyt. Chef kuchyně společně s personálem a obsluhou.

Veškeré pokrmy  jsou připravovány z čerstvých surovin, proto doba přípravy může být až 30 min. Gramáže jídel jsou dostupné u chefa kuchyně. Akceptujeme platební karty i stravenky.

 

Otevírací doba pivnice:

Sobota - Neděle

10:00 - 17:00

Po dohodě lze i v jinou dobu.

 

SVĚTLÝ LEŽÁK 11° 0,5 l / 39 Kč
0,3 l/ 24 Kč

Světlý ležák 11° představuje standardní variantu piva Lomňan a lidé si jej v hotelu Pod Kyčmolem mohou užívat 365 dní v roce. Nepasterizovaný, nefiltrovaný ležák plzeňského typu se v místním minipivovaru vyrábí dvourmutovou metodou z ječných sladů, chmele, kvasnic a místní beskydské vody. Je specifický svou plnou, lahodnou a lehce kvasničnou chutí.
Obsah alkoholu: 4,4 %.

TMAVÝ LEŽÁK 11° 0,5 l / 39 Kč
0,3 l / 24 Kč

Tmavý Lomňan 11° je – podobně jako jeho světlý protějšek – dalším plzeňským typem piva, které v hotelu Pod Kyčmolem nechybí ani jediný den v roce. Karamelový ječný slad, chmel, kvasnice a beskydská voda se v něm díky jednormutové dekokční metodě snoubí v nápoj plné, lahodné a lehce kvasničné chuti, který si mezi hotelovými hosty i běžnými návštěvníky spolehlivě dokáže získat spoustu příznivců.
Obsah alkoholu: 4,4 %.

ČERVENÝ LEŽÁK 15° - speciál 0,5 l / 42 Kč
0,3 l /26 Kč

Na rozdíl od světlého a tmavého jedenáctistupňového ležáku je Lomňan 15° jednou ze specialit, které si člověk může v hotelu Pod Kyčmolem vychutnat jen příležitostně. Nepasterizované, nefiltrované pivo amerického typu se zde vyrábí infuzní metodou ze směsi sladu, chmelu, kvasnic a beskydské vody z vlastního zdroje. Od světlého i tmavého ležáku jej kromě vyššího obsahu alkoholu odlišuje i specifická barva a mírně ovocná vůně, kterou by si neměl nechat ujít žádný příznivec piva toužící po netradičním zážitku.
Obsah alkoholu: 6,1 %.

PŠENIČNÝ LEŽÁK 11°- sezónní speciál 0,5 l / 42 Kč
0,3 l / 26 Kč

O specifickém charakteru této občasné speciality výmluvně vypovídá již samotný její název – tento jedenáctistupňový nepasterizovaný nefiltrovaný ležák plzeňského typu se vyrábí infuzní metodou z pšeničných sladů. Stejně jako ostatní typy piva Lomňan obsahuje kvalitní chmel, kvasnice a beskydskou vodu z místního zdroje, díky čemuž si jeho lehce kvasničná chuť co do plnosti a lahodnosti s ostatními typy piva Lomňan rozhodně v ničem nezadá.
Obsah alkoholu 4,4 %.

 lomnan